#CDnaŚwięta dla Seniorów, Chorych, Samotnych

7 grudnia 2020

Zespół Fundacji Wolne Dźwięki zaprasza do przyłączenia się do akcji #CDnaŚwięta.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chcemy podarować nasze najlepsze audiobooki osobom starszym, chorym i samotnym, z nadzieją, że przyniosą im trochę radości.

Aby zgłosić do akcji znajomą osobę, należy wykonać kilka kroków:
1. Przejrzeć listę dostępnych audiobooków CD na stronie: https://wolnedzwieki.pl/tag/cdnaswieta/
2. Napisać wiadomość na adres: kontakt@wolnedzwieki.pl z adresem pocztowym osoby obdarowywanej i tytułami audiobooków, które ją zainteresują oraz dołączyć krótką wiadomością osobistą. W ciągu 24 godzin odpiszemy z potwierdzeniem zamówienia.
3. Wpłacić 7 zł na konto Fundacji (list priorytetowy + koperta bąbelkowa) tytułem: przesyłka #CDnaŚwięta imię i nazwisko osoby obdarowywanej. Fundacja Wolne Dźwięki przekazuje audiobooki wydane na CD nieodpłatnie.
4. Audiobooki zostaną wysłane w tygodniu między 14 a 18 grudnia 2020 roku.
5. Do akcji #CDnaŚwięta można zgłaszać Domy Pomocy Społecznej, Domy Seniora i inne placówki, które na co dzień pracują z seniorami, chorymi i samotnymi.

Zgłoszenia osób do akcji #CDnaŚwięta przyjmujemy do niedzieli, 13 grudnia 2020.

Więcej wpisów

00-540 Warszawa, Aleje Ujazdowskie 37/2